Вирішили собі “туристи” з росії відпочити в санаторії «Чайка», що на Херсонщині. Але сьогодні вночі…

0

“Туристи” з росії відпочили в санаторії «Чайка». Але сьогодні вночі вони всі пішли вслід за “руським кораблем”.

Деталі.

На тимчасово окупованій Херсонщині вночі 17 липня загорівся склад військ РФ, який ті облаштували на узбережжі Чорного моря в селищі Лазурне. Удару завдали українські захисники, знищивши не тільки БК, а й штаб і казарму ворога.

Про нічну “надзвичайну подію” на базі загарбників спершу повідомив Telegram-канал “СтратКом ЗСУ”, а місцеві мешканці опублікували кадри, які зафіксували вибухи від детонації боєприпасів. Інформацію про успіх ЗСУ підтвердили в Херсонській ОВА.

“Ранок – не ранок без смажених орків. Тим більше, якщо горить і вибухає черговий “склад із селітрою і гуманітаркою”. Цього разу багато вибухів доноситься з боку Лазурного”, – писали в мережі.

Зазначалося, що на місці, звідки лунали “салюти”, була база окупантів, на якій після сильного вибуху почалася детонація боєкомплекту до їхньої зброї.

“Орки вирішили покайфувати, облаштувавши біля моря штаб, казарми і склад, але не довго. ЗСУ – це ще ті “кайфоломи” для окупантів”, – прокоментували автори повідомлення.

Херсонські Telegram-канали, посилаючись на інформацію від місцевих жителів, писали, що “хлопки” доносилися з різних куточків Лазурного, але найбільше – в районі санаторію “Чайка”.

Люди стверджували, що там спрацювала протиповітряна оборона загарбників – російська ППО намагалася збити українську ракету, але не змогла. У підсумку на базі окупантів спалахнула пожежа.

“Пансіонат “Чайка” в Лазурному горить. Спочатку ці п*дари випустили ракети, а потім до них прилетіло дві. Зараз все селище в диму”, “ППО працювала, але ракету не дістала”, “Чайку” ще не загасили, і періодично чути вибухи. Пишуть, що там був штаб окупантів та кілька сотень “ДНРівців”? “Після довгої детонації боєприпасів стоїть смог! Закривайте вікна та вмикайте витяжки”, – коментували у мережі.

Радник голови Херсонської обласної військової адміністрації, військовослужбовець ЗСУ Сергій Хлань підтвердив, що українські воїни знищили російську базу в приміщеннях санаторію “Чайка” на березі моря у Лазурному.

“Облаштували собі і склад боєприпасів, і штаб, і казарми. Цієї ночі всього цього не стало, бо ЗСУ влучили точно в ціль. Місцеві кажуть, що дуже гарно горіло і довго детонувало”, – написав він у Facebook.

Джерело