Вже офіційно! Презuдент nідтвердuв! Я хочу щоб вся країна їх знала! Вони здійснuли просто немuслuмuй прорuв! Бахмут все! Вдалося неймовірне – nереможемо

0

Ні для кого не секрет, що на даний момент найгарячішою точкою фронту є Бахмут. Там відбувається справжнє пекло – наші захисники міцно тримають оборону та відбивають атаки ворога, а окупанти постійно йдуть на штурм.

На думку радника голови Офісу Президента Михайла Подоляка, яку він висловив в одному з інтерв’ю, Бахмут – це просто приклад неймовірного героїзму.

За його словами, Росія сконцентрувала все, що в неї боєздатне біля Бахмута, включно з ПВК, зеками, контрактниками, які лишилися, десантниками та спецназом.

Радник голови Офісу Президента зазначив, що майже 6 місяців там тривають запеклі бої, але Україна не віддала жодного клаптика своєї землі.

“Бахмут – це просто пекло. Я хочу, щоб ви назавжди запам’ятали назви бригад, які там весь цей час перебувають. Їх потрібно великими літерами записати і пам’ятати”, – наголосив він.

Подоляк зауважив, що ніхто ні про що домовлятися з Росією не буде, бо віри окупантам немає.

Це питання війни як такої. Вони можуть сказати, що про щось домовилися з кимось. Хай вони про це скажуть і від’ємно наступають,
– наголосив він.

Щодо питання Запорізької АЕС Михайло Подоляк зазначив, що росіяни вийдуть звідти у будь-якому випадку.

“Ми не будемо питати – хочуть вони вийти з ЗАЕС чи не хочуть, чи буде Росія домовлятися з МАГАТЕ, чи з кимось іншим. Вона буде домовлятися, а, скажімо так, істерично скавуліти, коли їй “виб’ють зуби” в Запорізькій області”, – розповів він.

Радник наголосив, що ЗАЕС є одним із пріоритетів України, адже Росія – це інституція дикунів, яким не можна залишати жодного небезпечного об’єкта. Навіть Каховську ГЕС, не кажучи вже про Запорізьку АЕС.

Джерело:korupciya.com