“Вже все вuрішено на 90%, в період з 16 січня по 1 лютого “, названо ключову ознаку nочатку вmоргнення з Білорусі

0

З 16 січня по 1 лютого Кремль та Мінськ запланували провести на території Білорусі спільні льотно-тактичні навчання. Якщо в цей період з півночі в Україну полетять ракети, це означатиме, що Лукашенко поступився тиском Путіна.

Після цього може відбутися новий наступ на Україну з Білорусі, цього разу вже за участю білоруських військових. Про це розповів боєць тероборони, військовий аналітик Андрій Коваленко в інтерв’ю Главреду .

“Тут важливо розуміти, чи будуть пуски російської авіації з білоруського повітряного простору. Якщо цього не станеться, можна буде говорити, що позиції Лукашенка досі сильні, і росіянам не все вдається в його дотиску. Якщо ж станеться хоча б один пуск (а він явно може бути не один), це свідчитиме про те, що на 90% все вже вирішено», – зазначає Коваленко.

Після цього варто бути готовими до можливого наступу із півночі, каже військовий аналітик. Питання буде лише у часі.

“Тобто це буде підтвердженням того, що саме росіяни контролюють ситуацію в Білорусі, а тому питання лише у часі підготовки білоруських сил до тих кондицій, які потрібні росіянам для подальших дій”, – розповів Коваленко.