Я горджуся ними: Сьогодні нашими мужнімu ППО було знешкоджено майже всі заnущені ракетu. Лише над Києвом збuто 37 із 40 а над рештою України було….

0

За попередніми даними, сьогодні вранці з районів Каспійського та Чорного морів противник випустив по об’єктах критичної інфраструктури України 76 ракет, з них 72 крилатих (Х-101, «Калібр», Х-22) та 4 керованих авіаційних ракети (Х-59/Х-31П). Силами і засобами зенітних ракетних військ Повітряних Сил та протиповітряної оборони Сухопутних Військ знищено 60 ворожих ракет. Про це повідомив Залужний, пише Репортер.

Cили ППО збили 60 із 76 ракет під час чергової масованої атаки 16 грудня -Залужний…

Росія масовано атакувала Київ, випустивши по столиці України близько 40 ракет. Українським силам ППО вдалося збити майже всі ракети

Київ витримав одну з найбільших ракетних атак з початку повномасштабного вторгнення. Повідомляється, що в повітряному просторі столиці було зафіксовано близько 40 ракет. З них силами ППО було знищено 37.

Від атаки постраждала щонайменше одна людина

Наразі інформація щодо руйнувань та жертв уточнюється. Поки відомо про одного постраждалого в Дніпровському районі.

Повідомляється, що людині на місці була надана медична допомога без госпіталізації.

Зверніть увагу. Під час повітряної тривоги вибухи лунали в трьох районах Києва: Деснянському, Голосіївському та Дніпровському.

На Київщині пошкоджено критичну інфраструктуру

Унаслідок ракетного обстрілу пошкоджено об’єкти критичної інфраструктури Київщини, інформує Офіс генпрокурора.

До медичного закладу госпіталізовано двох працівників підприємства з різними ушкодженнями.

Також пошкоджено приватні житлові будинки.