Я хочу щоб кожен українець знав: Якщо Пуmін неочікувано nомре, то війнa одразу закінчuться, – Зеленський

0

Зеленський переконаний, що якщо Путін неочікувано помре, то війна Росії проти України закінчиться. Принаймні на деякий час так точно.

Якщо Володимир Путін помре, то війна Росії проти України закінчиться, адже інституції країни-терористки не працюватимуть. Таку думку Володимир Зеленський висловив у спецвипуску шоу Netflix “Мій наступний гість не потребує представлення”, пише 24 канал.

Чому війни не буде, коли Путін помре

За словами Зеленського, якщо Путін помре внаслідок хвороби чи нещасного випадку, то війна закінчиться, адже в авторитарному режимі багато залежить від однієї людини. І Кремль буде вимушений зайнятися внутрішньою політикою.

Тому, коли така людина йде, інституції зупиняються. Такий час був у СРСР. Зупинилося все. Їм буде складно. Вони займатимуться внутрішньою політикою, а не зовнішньою,
– сказав президент.

При цьому він зауважив, що великий відсоток росіян вірить Путіну.

ЗМІ приписують Путіну безліч хвороб

  • ЗМІ повідомляють, що Путіну нібито потрібна операція на товстій кишці після того, як він впав зі сходів у власній резиденції й пошкодив куприкову кістку. Через удар він нібито “мимоволі випорожнився”, що може бути пов’язано з наявністю в нього раку шлунково-кишкового тракту.
  • Також британські ЗМІ нещодавно повідомили, що диктатор страждає від багатьох хвороб. У нього діагностували хворобу Паркінсона на ранній стадії, яка дуже швидко прогресує. Також Путіна приписують рак підшлункової залози. Але близьке оточення Путіна говорить і про рак простати в диктатора.
  • Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявляв, що Путін серйозно хворий, але на те, що він помре “сьогодні – завтра” не варто сподіватися.