Я не nотерnлю цю несnраведлuвість! Дуда щ0йн0 заявuв, що Україні дадуть допуск до розслідування nадіння раkетu в Польщі

0

Під час масованої атаки росіян на критичну інфраструктуру України 15 листопада, на територію Польщі впали уламки ракет. 17 листопада повідомили про перші результати розслідування цієї справи.
Голова Бюро міжнародної політики при президенті Польщі Якуб Кумох розповів деталі розслідування в одному з інтерв’ю, повідомляють в іноземних медіа. Крім того, він додав, що українську сторону ймовірно також допустять до розслідування.

Що показало розслідування станом на зараз

Експерти стверджують, що, скоріш за все, нещасний випадок у Польщі був спровокований українською ракетою протиповітряної оборони, яка збилася зі шляху. Однак точної інформації про те, кому належать уламки, наразі немає.

Сьогодні є багато свідчень того, що одна з ракет, яка мала збити російську ракету, не влучила в ціль, не спрацювала система самознищення, і ця ракета, на жаль, призвела до трагедії,
– сказав Якуб Кумох.

Зараз на місці інциденту працює польсько-американська слідча група. Зауважимо, що українська сторона попросила теж надати їй доступ до розслідування.

Якщо США та Польща погодяться на це, то вже незабаром Україна зможе приєднатися до з’ясування обставин випадку. Якуб Кумох додав, що, як йому відомо, заперечень у слідчої групи немає.

Також він наголосив, що “ніхто не звинувачує Україну в тому, що вона навмисно обстрілювала польську територію”. Тільки Росія несе повну відповідальність за все, що сталося.