“Я разом з побратимами без oдягy, поранені, босоніж полями…” український боєць розповів деталі втечі з nолону РФ. Відео

0

Однак у результаті захисникам вдалося втекти з полону та врятуватися. Про це воїн розповів в інтерв’ю головному редактору видання “Цензор.нет” Юрію Бутусову (щоб подивитися, доскрольте сторінку до кінця).

“Вікінг” сказав, що катував їх особисто комбат окупантів. Його воєнний злочинець обрав своєю метою номер один, тому що вирішив, що військовий – із військ Сил спеціальних операцій (ССО) України. Після тортур його зв’язали і разом із рештою українців посадили на МТ-ЛБ і повезли “як подарунок комбригу”.

Бронетехніка ворога підірвалася на міні, загарбники загинули, а наші воїни, які були назовні, вижили і змогли втекти – відійшли в поле.

“І ми йшли, дочекалися темряви. Дев’ятеро людей – усі поранені. За 12 годин вийшли. Пощастило, що вони (окупанти – Ред.) не знайшли у мене захований заздалегідь телефон. Я набрав своїх товаришів, вони скоординували і ми таким чином вийшли”, – сказав “Вікінг”.

Воїнам вдалося вийти до села Буди, де тоді базувалися інші наші захисники.

“Ми всі були без взуття. Нас кинули 9 березня, познімали орки взуття і ми пішли полями ораним босоніж. А хтось взагалі без одягу”, – розповів військовий.

Зараз з усіма захисниками, що врятувалися з полону, все гаразд. Сам “Вікінг”, незважаючи на всі отримані травми, повернувся в стрій через два дні, коли стало відомо, що у нього немає гематоми мозку.