Я ж поnереджав що до цього дійде! Ну, що, дорогі начальнuки, те, про що так довго пuсалu і інтернеті і говорuли на ТБ , таки сталось…

0

Ну що, дорогі командири і начальники, те, про що так довго говорили на ТБ і писали в соцмережах, таки сталось: прийшла ЗИМА!!!

Щиро вітаю тих бойових побратимів, хто отримав нову зимову форму з Литви і Канади. Знаю, що такі, Богу дякувати, є. Мої гратуляціі і тим, батальйонам і бригадам ТРО, котрим купівлю нової зимової форми профінансували з бюджетів їх міст – це зробили достойні керівники славних міст України.

А тепер питання до військових керівників (мова не про взводних, чи ротних): ВИ ОБНАГЛІЛИ?!! Свою псевдо – діяльність по забезпеченню зимовою формою ви дружно і корпоративно сховали за фразою:

«Ми вже давно зробили заявку на форму», і думаєте, що це ВСЕ?! (далі йде ненормативна лексика)

Дурних нема, і бійці прекрасно розуміють НА ЩО САМЕ ви, бюрократичні ви наші, розраховуєте: рятуючись від холодів на позиціях, бійці почнуть активно САМІ КУПУВАТИ СОБІ ВСЕ, що потрібно!

Кинуть клич по родині, волонтерах, побратимах – і за якийсь неповний місяць керівництво бригад зможе відзвітуватися, мовляв, до зими готові!!! А чи не оху.. (далі йде багато розмаїтої ненормативної лексики)?!

Воно, звичайно, набагато легше дивувати населення гучними обіцянками в пресі, ніж впритул зайнятися постачанням в частину зимового одягу та взуття ( тим паче, як запевняє керівництво Міноборони на складах ця форма є), але хто б воно цим займався, коли завжди можна сховати власне неробство чи некомпетентність за патріотичними гаслами, чи нагадати бійцям, що вони мають бойових 100 тисяч, от хай з них і одягаються, правда?! Це все настільки цинічно і брутально, що не вистачає навіть ненормативної лексики.

Та волонтери і так вже напружуються з останніх сил, бо і люди, і бізнес нині фінансово виснажені! Чому солдат з вашої вини ледь не зобов’язаний САМОЕКІПІРУВАТИСЬ, коли одночасно з цим цілі контейнери форми з- за кордону потрапляють на реалізацію в комерційні структури і за це НІХТО НЕ ПОКАРАНИЙ?!!!

А чи знаєте ви як на мові кримінальної відповідальності звучить фраза про відсутність зимової форми? Вслухайтесь: «Дії, які призвели до втрати боєздатності підрозділом»!!! Кілька раз прочитайте цю фразу вголос – і негайно кидайтесь щось робити! Не шукати цапа відбувайла, не ховатись за валом паперових рапортів, не «взувати» з плеча начпотилу, а щось реальне РОБИТИ!!!

Бо те, що 18 Листопада 2022 року в багатьох підрозділах відсутня зимова одежа – це не службова недбалість, а службовий ЗЛОЧИН. Який ніхто, власне кажучи, і не приховує, демонструючи цим одночасно і відчуття відсутності страху перед покаранням, і ЗНЕВАГУ до своїх підлеглихта керівників.

Це моя думка, але я її сьогодні усім нав’язую. Тому прошу про масовий перепост.
Микола САВЕЛЬЄВ, позивний «Волоцюга», ТРО

Р.S. З комплекту зимової форми особисто мені видали турецьку фліску, пару чорних зесеушних шкарпеток і теплий баф.

Микола Савельєв