Як за день вuкuнуmu росію з 00Н та інших міжнародних організацій… А ось як!

0

Олександр Савченко

Як за день викинути Рашу з Ради Безпеки ООН

Одночасно за день всіх рашистів можна викинути і з інших, а краще з усіх міжнародних організацій – МАГАТЕ, Юнеско, Червоного Хреста, МВФ та інших. Адже вже не варто доводити, там де присутня Раша та рашисти з’являється корупція та шпигунство…СПОНСОРСКИЙ КОНТЕНТ

То як же за день красиво викинути Рашу з Ради Безпеки, адже у неї блокуючий голос, право вето! Здається, що це неможливо. Насправді можливо і легко. Треба анулювати візу постійному представнику в РБ ООН В. Небензі, а також всім іншим представникам і співробітникам в ООН з Раші. Дати їм 24 години на збори до Москви! Далі треба негайно провести засідання РБ ООН, на якому мають бути проголосовані такі рішенння:

1. Право вето скасувати. Рішення мають прийматися простою більшістю «акціонерів» ООН – вага голосу залежить від розміру членського внеску. Так США має 22%, а Раша – всього 2.4%

2. Витрати на зарплату чиновників ООН – 10% від його бюджету (зараз приблизно 70 – 80%). Решта на операції по припиненню збройних конфліктів та війн.

3. Критерій ефективності діяльності керівництва ООН – зменшення конфліктів та війн та покарання їх організаторів.

4. Прибрати російську мову із числа офіційних та зменшити квоту працівників ООН з рашинським паспортом до 0.

5. Виключити Рашу з числа постійних членів РБ ООН. Замість неї ввести в цей орган Японію.

6. У разі продовження війни Раші проти України – схвалити військову операцію ООН проти Раші.

От і все. Думаю, що Китай підтримає такий хід США, адже Пекін зрозуміє, що у разі незгоди віза може бути анульована і його представнику, принаймі на декілька днів.

Аналогічно треба діяти і в інших міжнародних організаціях, наприклад, Франція має анулювати візи всім рашистам в Юнеско.

І ще декілька слів про туристичні візи для хороших рашистів, які проти війни, принаймі на словах. Треба давати, але вартість візи має бути приблизно 500 євро, а для багаторазової, на рік – 1000.

Причому 90% коштів треба направляти на підтримку українців, які втратили житло у результаті варварських обстрілів рашистів мирних міст та сіл України. За все треба платити.

Можливо, це зображення в мультиплікаційному стилі