“Якоrо бiсa мu досі чекаєmо?” Джoнсoн звeрнyвся дo свiтy: nісля візuту до Кuєва не стрumав слiв

0

Колишній прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон, який днями відвідав Україну, закликав країни Заходу негайно надати Києву все озброєння, яке просять Влада України для боротьби з російською агресією.

У колонці, опублікованій у британській газеті Daily Mail, Джонсон описав свої враження від відвідин передмістя Києва Бучі та Бородянки. Він побував там у суботу 21 січня. У ході російського наступу на Київ у лютому та березні минулого року там загинули сотні мирних мешканців.

На думку Джонсона, негайне постачання країнами Заходу сотень танків та іншого важкого озброєння Україні може швидко призвести до краху російської оборони, звільнення окупованих територій та завершення війни. “Якого біса ми ще чекаємо?” – ставить питання Джонсон, вказуючи, зокрема, на нерішучість Німеччини щодо постачання Україні танків “Леопард”.

“Де західному світу потрібні зараз танки? Захищати Північний Рейн-Вестфалію? Охороняти Теннессі? Їздити по селах у Вілтширі?” – 3 іронією Допоможемо українцям досягти неминучої перемоги, тим швидше весь світ зможе почати приходити до тями після катастрофи, яку влаштував Путін”, – вважає колишній британський прем’єр.

“Коли Україна

переможе, про це почує весь світ. Тож

допоможімо їм через рік після якщо ви хочете

перемогти не наступного чи ще наступного року, а цього – 2023 року; і не говоріть мені, нарешті, про витрати. Якщо ви хочете мінімізувати

світовий економічний біль,уникнути величезних витрат, і не хочете, щоб ця трагедія тривала, тоді давайте разом зробимо очевидну річ. Даймо

українцям все, що їм потрібно для перемоги зараз”,