Якщо не втрuмають, “посuпеться” уся лінія оборони: Арестович назвав ділянку фронту, куди РФ стягує армію

0

Радник Офісу президента Олексій Арестович розповів, у разі взяття ЗСУ Лиману Донецької області в армії 0купантів “посипеться” вся лінія оборони на північному сході України.

Саме тому, за словами Арестовича, російське керівництво туди стягує військову силу та вибудовує 2-3 лінію оборони. ТСН

Про це радник ОП повідомив у розмові з р0сійським правозахисником, опозиціонером Марком Фейгіним.

Ми штурмуємо Лиман, що на Донеччині, говорять р0сійські представники. Розширяємо плацдарм оборони. Вони сконцентровують сили навколо Сватового, бо це вузол із північною Луганською областю. Якщо він рухне, то “посипеться” вся їхня оборона на північному сході України. Російське керівництво кидає на Рубіжне та Сватове сили для того, щоб вибудувати 2-3 лінію оборони. Вони розуміють, як тільки ми візьмемо Лиман, то буде провал для них. Тому вони намагаються вибудувати там оборону. Вони підігнали туди два з половиною батальйони, стримуючи наші сили, не дозволяючи вибудувати оборону у тилу ворога”, – зауважив він

Нагадаємо, за непідтвердженою інформацією, українські військові під час контрнаступу звільнили від російських військ Киселівку. Це означає, що єдиний населений пункт, який розділяє на сьогодні ЗСУ з Херсоном, це Чорнобаївка.