Якщо ви ратом почуєте, від людини у формі, яка їде з вами поруч, що від неї nахне димом або чимось іншим запахом, який жодним милом не перебить, не вороmіmь носа, а прuчастуйте та подякуйе…

0

Якщо ви почуєте, що від людини у формі, що їде поруч, пахне димом, який жодним милом не перебить, не воротіть носа, а причастуйте та викажіть дяку.

Він не з шашликів їде додому, а з бліндажів.

То не димом тхне, то так пахнуть ваша воля та спокій.

Теж сьогодні буду їхати у потягу і фіалками точно не пахну.

Так що побажайте успіху. Це працює. Щиро дякую!

Роман Давиденко

Нагадаємо, у поїзді “Укрзалізниці” стався скандал: військового, який повертався зі служби на Донеччині додому – до Києва у відпустку, вигнали в тамбур, бо “від нього погано пахне”. Захисник був змушений провести там сім годин.

За словами доньки військовослужбовця, провідникові на нього поскаржилися два чоловіки, які сиділи поруч в Інтерсіті з Дніпра 11 листопада.

“Замість того, щоб приймати вдячність від людей, які боронять Україну, дуже “ввічлива” провідниця попросила його вийти в тамбур і спати там, бо від нього погано пахне”, – розповіла на своїй сторінці в Instagram засновниця благодійного фонду “Країна нескорених” Любов Оліградська, до якої звернулися родичі постраждалого.