Якuй пo3oр!!! У Росії матері лiквiдовaнoгo в Україні окуnанта вручuлu – Уваrа! Пакет із гнuлuмu мандарuнамu і прuвітальну лuстівку

0

У Росії матері “хорошого росіянина”, ліквідованого в Україні, вручили пакет із гнилими мандаринів і листівку. Жінка з посмішкою прийняла таку компенсацію за безглузду смерть сина.

Відповідний знімок опублікували у Telegram міжнародної волонтерської спільноти OSINT Georgia. Подарунок вручила працівниця соцслужби.

“На Росії соцпрацівники матусям та дружинам зажмурених в Україні окупантів вручають пакетики з мандаринками та листівки. А вони й раді…” – зауважили розслідувачі.

У Росії матері ліквідованого в Україні окупанта вручили пакет із мандаринами і вітальну листівку. Фото

Нагадаємо: раніше у Республіці Тива (звідки родом міністр Російської Федерації Сергій Шойгу) сім’ї мобілізованого, який загинув на війні проти України, видали дрова. Місцева влада не забула похвалитися таким “щедрим” подарунком.

У відомстві при цьому не уточнили, скільки дров отримала родина Монгуша за мертвого сина.

“Згоріла людина в топці війни. Відкупилися від її сім’ї дерев’яшками”, – зазначив один із Telegram-каналів, коментуючи реалії Росії.

Водночас жителька російського Петрозаводська Ірина Чистякова, син якої був відправлений на війну проти України та потрапив у полон, заявила, що українські військові ставляться до полонених солдатів РФ краще, ніж командування загарбників. Вона зазначила, що українська влада фактично зберегла її синові життя.