Яким є повсякденний образ Олени Зеленської у Львові під час візиту

0

Перша леді Олена Зеленська провела кілька днів у Львові, де зустрілася з президентом Латвії та його дружиною, а також познайомилася з медиками та волонтерами, які допомагають адаптуватись пасажирам евакуаційних поїздів, що прибувають на Львівський вокзал. У Львові Зеленська продемонструвала кілька елегантних образів.

Якщо для ділової зустрічі з латвійським президентом Олена Зеленська віддала перевагу класичному вбранню у темно-синьому відтінку (довгі широкі штани зі стрілками, кремова сорочка, піджак і довге пальто), то на зустріч з волонтерами та медиками Зелена одягнула светр оверсайз трендового гірчичного відтінку, чорні штани вільного крою, а волосся зібрала в колосок, залишивши кілька пасм по бокам обличчя.

Олена Зеленська нагадала, що на Львівському вокзалі з початку війни працює проект “Медико-психологічна допомога”, довкола якого об’єдналися медики, психологи та волонтери. Вони зустрічають, годують, консультують, допомагають із проживанням чи подальшим маршрутом усім біженцям, які приїжджають до Львова, а потім далі їдуть потягами до Польщі та інших країн Євросоюзу. Серед волонтерів чимало ВПО, які знають, як важко тікати з дому в невідомість. Олена Зеленська під час свого візиту познайомилася із цими небайдужими людьми.

Светр оверсайз та трендовий колосок: Олена Зеленська показала стильний повсякденний образ у Львові