“Ятаган в спuну Путіна”: Туреччина nає за скасування nрава веmо Росії в Радбезі ООН

0

Міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу наголосив, що його країна виступає за скасування права вето в системі Ради безпеки ООН. Про це пише турецьке державне агентство Anadolu, передають Патріоти України.

За словами Чавушоглу, дедалі більше політиків заявляють, що “світ більший за п’ять постійних членів РБ ООН”. Він переконаний, що поточна сесія Генеральної асамблеї ООН довела, що заклик президента Реджепа Таїпа Ердогана до реформування ООН підтримує дедалі більше країн.

На його думку, заміною право вето можу бути запровадження ухвалення рішень більшістю голосів. Головним має бути забезпечення максимального охоплення і справедливості, переконаний голова МЗС.

Коментуючи оголошення в Росії, яка є постійним членом РБ ООН, часткової мобілізації, Чавушоглу наголосив, що це рішення не наближає до закінчення війни в Україні. “Ми виступаємо за діалог та переговори за участю президентів двох країн. Негативний вплив війни між РФ та Україною відчувають усі та у всіх областях”, – зазначив він.