“Є думка, що вона одна брала участь у конкурсі ” Переможниця “ Місіс Крим 2022 ” родом з Полтави налякала Мережу

0

У КРИMY BИбрали королеву краси , але щось пішло не так . Наприкінці травня , у Севастополі відбувся конкурс краси , під час якого визначилися з чотирма ” Королевами краси – Крим Весна 2022 ” у різних вікових категоріях . Проте найбільше питань серед користувачів мережі викликала володарка титулу ” Micic Королева Краси ” Ольга Валєєва . 2021 року переможницею у такій же категорії стала Ганна Малоземова . У мережі почалося бурхливе Обговорення ” Місіс Королева Краси ” , а особливо її зовнішності , яка дуже незвичайна . У Ольги добре видно , що підколоті губи , а також її тіло прикрашає безліч татуювань : на грудях , нозі та повністю ” забита ” одна рука .

У коментарях у багатьох телеграм – каналах , які опублікували новину про перемогу Валєєвої , можна побачити багато негативних коментарів . В основному всі вони пов’язані однією ” темою ” Ольга схожа на чоловіка . Також висміюють і росіян , які визначали цю переможницю .

Що відомо про Ольгу Валєєву ? Про новоспечену ” Micic Королева Краси ” Криму практично нічого невідомо . Оскільки вона виступала в категорії ” мiсiс ” , можна зробити висновок , ЩО вона одружена . Однак у неї на сторінці в Фейсбуці зазначено , що вона розлучена . Також є діти : дві дочки , знімками 3 якими вона періодично ділиться у своїх соцмережах .

у Фейсбуці вказано , що родом Ольга з Полтави , проте зараз вона мешкає у Сімферополі , а раніше вона проживала у Пітері . Про те , ким і де вона працює нічого не вказано , проте в мережі пішла чутка , що вона ескортниця . 1 , судячи з контенту на її сторінках у соцмережах , цілком можливо , що це і так .