Є підставu вважати, що в Кремлі прямо зараз nереворот: Вся “красна nлощадь” перекрuта, там повно поліції. Деталі

0

Події, які під вечір ня розпочалися в самому центрі Москви дають підстави вважати, що в Кремлі і ці хвилини дієтсья щось незрозуміле

Рух у центрі Москви перекрили. Силовики рухаються до центру спільно з підрозділами поліції. Про це повідомили в українській розвідці.

Розпочалися безпрецедентні затримання та арешти військових у Москві

Вже відомо про численні арешти, затримання та блокування військових. Натомість всі військові підрозділи по периметру Москви привели у підвищену бойову готовність

Причини таких подій поки не оголошують.

Ймовірно прчиною всьому є конфлікти у російській верхівці

Успіхи ЗСУ та поразки окупантів на фронті підігрівають “внутрішню кухню” в Росії. Після провалу у Лимані глава Чечні Рамзан Кадиров та очільник “вагнерівців” Євгеній Пригожин почали звинувачувати у цьому Кремль.

Вони дорікнули Путіну, заявивши, що російське військове командування нездатне оперативно відреагувати на загострення ситуації. Кадиров навіть додав, мовляв, Росії необхідно захопити території 4 областей України всіма доступними засобами. На думку експертів, Пригожин та Кадиров прагнуть змістити міністра оборони Сергія Шойгу.

“Те, що конфлікт між силовиками різними – на обличчя, я думаю, що це вже ні в кого не викликає сумніву. Більше того, в якийсь момент втратилася керованість і в силових вертикалях. Тобто пан Путін втратив контроль над тим, що роблять спецслужби“, – сказав радник голови ОП.

Крім того, в українській розвідці переконані, що військово-політичне керівництво та бізнес-еліта Росії вже готують внутрішню “партію миру”, аби мати “подушку безпеки”. Вони намагаються відділити себе від Путіна, поки не настало повне фіаско.

Радник глави ОП Михайло Подоляк прокоментував випадок із критикою від Пригожина та Кадирова. За його словами, це свідчить про те, що вони зроблять винним у програші самого Путіна. З часом такі конфлікти призведуть до того, що вони остаточно розсваряться.