Їх тіла знайшлu…тепер буде міжнароднuй сkандал: У Соледарі знайдено в6uтим брuтанськuх волонтерів

0

У пропагандистських каналах глумляться над смертю волонтерів, які розвозили їжу для мирних жителів. Керівник ПВК “вагнер” євген пригожин повідомив про знайдене тіло одного з британських волонтерів, зниклих безвісти під Соледаром кілька днів тому, пише 5 Канал.

пригожин не сказав, кого саме знайшли його бойовики, але уточнив, що разом із загиблим були знайдені документи і на другого зниклого волонтера. Разом з трупом знайшлися паспорти обох британців: Ендрю Бегшоу і Крістофера Перрі.

“8 січня на гарячу лінію “запитай “вагнер” прийшов запит з проханням знайти двох зниклих 6 січня в Соледарі громадян Великобританії – Andrew Bagshaw і Christopher Parry. Сьогодні тіло одного з них знайдено, при ньому виявлені документи на обох британців”, – повідомила пресслужба пригожина.

У пропагандистських каналах глумляться над смертю волонтерів, які розвозили їжу для мирних жителів.

Як стало відомо раніше, поліція розшукує двох британських волонтерів, які зникли на Бахмутському напрямку. За даними правоохоронців, уранці 6 січня Ендрю Бегшо та Крістофер Перрі виїхали з Краматорська в Соледар, після чого зв’язок із ними обірвався.

0SHARE