“Йому було тільки 18”: зaгuнyв студент Львівськогого університету Максим Кравець

0

Інтернет видання uazsu.fun з посиланням на prykarpattya, повідомляє.

У Донецькій області на війні з російськими загарбниками загинув студент Львівського національного університету імені Івана Франка Максим Кравець. Загиблому воїну було 18 років.

Про це повідомляє Профком студентів Львівського національного університету імені Івана Франка.

Максим Кравець був студентом економічного факультету за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльності».

«Максим народився на Буковині. Коли почалась війна, разом зі своїм батьком пішов захищати нас та нашу державу від російської нечисті. Максим загинув на передовій, на Донеччині», — йдеться в повідомленні.

“Йому не було ще й 19…. Молодий, перспективний, повний сил і чудових ідей. Надія та опора батьків. На жаль, ненависний ворог забрав життя вірного захисника України. Максим Кравець народився і виріс в селі Ломачинці. З початком війни разом з батьком – Іваном Миколайовичем добровольцем пішов захищати рідну землю. Максим проходив службу у одній із військових частин Національної гвардії України. Загинув молодий патріот від ворожої ракети – на Донеччині. Страшна війна забирає кращих із кращих. Завжди справедливий, розсудливий та відповідальний. Максим був хорошим сином, найкращим братом, вірним другом. Сокирянська міська рада висловлює щирі співчуття матері Героя – Надії Вікторівні, батьку Івану Миколайовичу, братику – Олегу, всім близьким і рідним загиблого захисника. Розділяємо ваш біль та схиляємо голови в глибокій скорботі” – згадують про Максима у Сокирянській міській раді, звідки він був родом.