Юрій Луценко : “ Всі насміхаються з мене, що я на фронті, а я знаходжуся тут, щоб всім довести , що наша українська армія – це не робітничо – селянська Весь український народ , зокрема і колишні високопосадовці , мають бути тут на передньому плані

0

У нашій роті близько 80 чоловік і серед них лише дві публічні особи . Тому вважати , що це якийсь політизований підроздiл , неможна . Серед нас € колишні працівники міліції , € полковники , є музиканти і будівельники , є навіть ті , хто сидів зі мною у Лук’янівському СІЗО , дуже багато ветеранів АТО , хто захищав Україну ще у 2014 році , є і народний герой , який знищив 7 танків . Ми всі різні .

Я ТУТ ПРИСУТНİй з декількох причин . Я тут для себе , бо всі 25 років в українській політиці виступав за європейську перспективу України і сьогодні битися за неï треба тут , на фронті . Я тут знаходжуся для того , щоб довести , що українська армія це не робітничо – селянська армія .

Весь український народ , зокрема і колишні високопосадовці , мають бути тут на передньому плані . Бо єдність нації є двигуном до майбутньої перемоги .

Я тут для того , щоб вселяти оптимізм в тих , хТО може мене почути . Я точно знаю і гарантую , що Україна переможе !