З’явилася реакція Лукашенка на наряд Сина тa йoгo oднoклacниці, які пpийшли нa випуcкний в одязі з кoльopaми пpaпopa Укpaїни

0

Випускний в школі-це завжди передчуття чогось нового, чудесного і просто незабутній день. У 2022 році молодший (і, мабуть, найвідоміший) син Олександра Лукашенка, Микола, теж став випускником. Кадри з торжества тут же розлетілися по мережі.

В кінці червня 2020 року громадськості стало відомо, що до 9-го класу Микола Лукашенко навчався в школі в Острошицькому містечку Мінського району, а пізніше вступив на біологічний профіль в ліцей БДУ. Однак, в кінці серпня, коли в Білорусі йшли масові протести, з’ясувалося, що документи звідти син знаменитого батька забрав і де Микола навчався потім, не повідомлялося.
І ось Державний канал ОНТ опублікував 11 червня 2022 року кадри свята “найвідомішого в цьому році білоруського випускника”Play Video

У кадр потрапив момент, як міністр освіти Білорусі Андрій Іванець вручає Миколі Лукашенку золоту медаль, ось тільки всіх зацікавило зовсім інше фото.

Так, на одному зі знімків з випускного Миколи, які були опубліковані у Лукашенка-молодшого стоїть однокласниця в красивій сукні жовтого кольору, тоді як він — в синьому костюмі. У мережі зазначили, що, мабуть, спрацювала агентура”, і тому утворилася така пара, яка своїми нарядами відтворила прапор України.

Трохи згодом в мержі зявилася реакція “батька” Миколи

Білоруський диктатор особисто на Заході не з’явився, проте незвичним способом “привітав” випускників і сина

Відео:

Лукашенко-старший під епічну музику порадив школярам, випускникам і студентам “робити все вчасно” – вчитися і визначати подальший шлях, йти на роботу і створювати сім’ї, народжувати дітей.

Реакція мережі на ці слова не змусила себе чекати.

Як вам таке?