З хвилини на хвилину Зеленський вийде і особисто про це повідомить всю країну: Нашим 3СУ вдалося звільнити значну частиuну терuторії на Півдні – перші подробиці

0

Збройні Сили України під час наступу звільнили деякі населені пункти на Півдні. Наразі їх не називають, проте запевнили, що вже готують офіційне повідомлення

Відповідну інформацію 6 вересня в ефірі Freedom повідомила голова об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталії Гуменюк. Вона розповіла, що на Півдні тривають позиційні бої.

ЗСУ відбили значну частину Півдня, що саме деокуповано чекаємо з хвилини на хвилину

ЗСУ відбили деякі населені пункти на Півдні

Українські військові відбили деякі населені пункти на півдні. Про звільнені території не повідомляють відразу ж, щоб не піддавати їх масованим ударам з боку окупантів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву голови об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталії Гуменюк в ефірі Freedom.

На півдні тривають позиційні бої.

“Ми продовжуємо позиційні бої, є території, які нами вже звільнені, і є розрахунковий час оголошення цих територій такими, які вже повністю під юрисдикцією України. Тому давайте ще трішечки почекаємо, ми готуємо повідомлення офіційне на цей рахунок”, – сказала Гуменюк.

Вона зазначила, що військові дуже серйозно стежать за тим, щоб звільнені населені пункти не піддавалися масованим артилерійським і авіаційним ударам з боку противника.

Нагадаємо, за даними ISW, що українські військові просуваються на декількох напрямках у західній частині Херсонської області.