З nолонy nовернулася вагітна медuкuня “Азовcmaлі” Мар’яна Мамонова. Фото

0

Внаслідок обміну полоненими 21 вересня з російського полону повернулася медик з “Азовсталі” Мар’язана Мамонова, яка потрапила в неволю вагітною. Росіяни її утримували понад п’ять місяців – з 4 квітня.

Нині жінка перебуває на восьмому місяці вагітності. Про це повідомив журналіст Андрій Цаплієнко у Telegram.

Вона навчалася у Тернопільському медуніверситеті, після чого у Київській Військовій Академії. Потім її відправили до Бердянська, де вона працювала три роки і стала медичним офіцером. На початку квітня Мар’яна потрапила в полон у оточеному росіянами Маріуполі.

З полону повернулася вагітна медикиня ''Азовсталі'' Мар’яна Мамонова. Фото

У коментарі “Суспільному” 16 серпня мати Мар’яни розповідала, що її донька на початку російського вторгнення була в Маріуполі. На зв’язок виходила, але не часто. При останньому спілкуванні перед полоном Мар’яна повідомила рідним, що вагітна.

Сестра полоненої медикині Анна Марцинкевич розповіла, що родина дізналася про те, що дівчина у полоні із російських ЗМІ.

“Ми впізнали її там, тому що вона в нас така маленька, тендітна. Вона стоїть в такому великому бушлаті і ми зрозуміли, що це вона по її голосу. Якщо додивитися до кінця відео, там показують, як її запитують чи тут знаходиться жінка, вона відповіла: так, тут є жінка. Вони запитали, чи в неї все добре і вона відповіла, що в неї все добре”, – сказала вона.

З полону повернулася вагітна медикиня ''Азовсталі'' Мар’яна Мамонова. Фото

Як повідомляв OBOZREVATEL, з російського полону в середу, 21 вересня, вдалося повернути українських військовополонених. Серед них – 21-річна Катерина Поліщук, командир “Азову” Денис Прокопенко, Сергій Волинський, Святаслав Паламар та інші героїчні захисники Маріуполя