З самого ранку! Cmрaх і nанiка в Москві – пpямo на вулuцях: техніка повсюдu. Пeрші детaлі!

0

Країна-агресорка Росія специфічно готується до новорічних свят. Зокрема, російське керівництво посилило протиповітряну оборону біля Москви. Однак вона не допоможе повністю захистити столицю РФ.

Як зазначив військовий експерт, льотчик-інструктор та полковник ЗСУ в запасі Роман Світан в ефірі 24 каналу, у часи Радянського Союзу біля Москви існувало 3 рівні системи протиповітряної оборони. За його словами, третій рівень ППО взагалі досягав України і проходив у районі Конотопа Сумської області. Однак такої системи вже давно не існує.

Світан зауважив, що в РФ справді є певні зенітно-ракетні комплекси, які можуть виконувати такі завдання. Однак у цьому питанні є певні складнощі.

Москва займає дуже велику площу, яку дуже важко прикрити. Росіяни можуть закривати якісь сектори або окремі об’єкти за допомогою ЗРК “Тор” або армійських “Буків”, – сказав полковник ЗСУ в запасі.

Однак, як зазначив військовий експерт, у росіян залишилося не так багато зенітно-ракетних комплексів у вільному доступі.

Прикрити Москву вони зараз точно не можуть. Адже вони навіть не змогли прикрити базу стратегічної авіації “Енгельс”, – наголосив військовий експерт.

Він додав, що столиця Росії майже в 10 разів більша за авіабазу “Енгельс” у Саратовській області, де у грудні лунали вибухи. Тому, як зазначив полковник ЗСУ в запасі, у випадку з Москвою російська протиповітряна оборона навряд чи впорається з завданням