“За одну ніч ляrла вся 9 роmа,-мінус 145 чoловік і щ нuмu 12 mанків”. Командування окуnантів шoкoвaнe вmраmами

0

Хто користується соціальною мережею «Твіттер» і відстежує там новини про війну в Україні ймовірно зустрічав пости відомого блогера під ніком “Necro Mancer”.

У нього доволі цікавий відеозапис, який демонструє, що проблеми із командуванням в окупантів, зашифрованих прі сепаратистків були постійно, а не тільки зараз.

Так от, “Necro Mancer” ретельно відстежує ситуацію на Сході української держави, і запостив відео, на якому ждун “руського міра” роповідає про тотальну зачистку окупантів за дуже короткий час, а також про сумну долю дванадцяти танків “ДНР”, які ризикнули прокататись мінним полем.

Якщо відео не вдображається нижче, ви можете переглянути його за цим посиланням.

Як стверджує цей сепарюга, 145 найманців Путіна були задвохсочені на Донбасі із вини покійного вже ватажка «Донецької народної республіки» Болотова.

Ось, що власне “Necro Mancer” пише в своєму блозі:

«Казки від« Михалича »: 9-я рота пішла за наказом Болотова на ліво від дороги. Буквально відразу ж туди прилетів «Град» і накрилося 145 осіб. А ще був випадок, коли приїхав на Донбас «Волгоград» під Вергулівка в туман по мінному полю пустив наші танки в наступ. Тоді були розбиті дванадцять танків