Заява Резнікова: у Зеленського був свій сценарій, Україна приховано готувалася до вторгнення росії

0

Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що у президента Володимира Зеленського був свій сценарій на початку повномасштабного вторгнення РФ. Голова Міноборони нагадав, що гарант залишився у Києві, незважаючи на небезпеку.

Про це Резніков розповів в інтерв’ю The Economist. Хоча багато хто, за його словами, очікував, що президент поїде з України.

“Усі очікували, що президент втече та сформує уряд у вигнанні. Але Зеленський мав свій сценарій”, – сказав міністр.

Резніков також розповів, що Україна вела приховану підготовку до російського вторгнення.

Ця підготовка проводилася під приводом “звичайних військових навчань” – аналогічно до того, як це робили війська РФ і Білорусі напередодні.

Саме цей привід і дозволив таємно вивести наші військові частини із місць їхньої постійної дислокації, сказав голова Міноборони.

“Коли почалися удари, наші хлопці не були всі разом в одній точці, а були напоготові зі зброєю, боєприпасами та розкидані по країні”, – зазначив він.

Крім того, українські системи ППО та штурмовики були переміщені, а замість них встановили макети, по яких спершу і вдарив ворог.

Резніков окремо відзначив ухвалення нового закону про територіальну оборону, який дозволив за три дні озброїти близько 100 тисяч цивільних.

“Суспільство також самоорганізувалося так, як росіяни не очікували”, – наголосив міністр оборони.

Як повідомляв OBOZREVATEL, президент України Володимир Зеленський заявив, що ризики нового вторгнення окупантів із території Білорусі мінімальні, проте наша країна готується до всіх сценаріїв.