Заява Зеленської пiдiрвaлa мережу: Перша леді заявила, що якщо жінок у Росії не переконують навіть трyнu, то мені немає що їм сказати

0

Справжня мета, яку росія переслідує в Україні, це – знищення українців.

Як інформує Цензор.НЕТ, із посиланням на Укрінформ,  про це в інтерв’ю польському видання Rzeczpospolita зазначила дружина Президента України Олена Зеленська.

Вона підкреслила, що якщо прослідкувати заяви кремля від самої початку агресії, то цілі постійно змінювалися. Утім, за словами першої леді України, про справжні наміри росіян вона судить не за деклараціями, а за діями

“Те, що роблять російські війська в Україні, прямо веде до висновку, що росіяни намагаються повністю знищити українців. Це їхня справжня мета. Такий висновок спадає мені на думку, коли я бачу руйнування Маріуполя, з якого не дозволили навіть безпечну евакуацію гуманітарними коридорами, коли бачу бомбардування житлових будинків у Харкові, Чернігові, Одесі, залізничного вокзалу в Краматорську, де загинуло понад 50 осіб, які хотіли виїхати до спокійніших, безпечніших місць України”,- підкреслила Зеленська.

За її словами, про це свідчать злочини росіян на Київщині, де й донині відкриваються братські могили вбитих, розстріляних мешканців, які не брали участі у бойових діях, жінок і дітей.

Дружина президента України наголосила, що росіяни здійснюють в Україні злочини геноциду і немає значення про що вони говорять, оскільки їхні дії розбігаються із словами.

Зеленська також констатувала, що їй нічого сказати дружинам, матерям і сестрам російських військових, які перебувають в Укаїні, оскільки “до них нічого не доходить”.

“За ті два місяці, коли їхніх синів в Україні вбивали як злочинців та окупантів, вони мали час визначитиcя із своєю позицією. Оскільки такої декларації немає, якщо труни їх не переконують, що тут щось не так, то мені нема що їм сказати”, – наголосила Зеленська.