Захaрoва “nрurрозuла” США розрuвом дuпвiднoсин у разі визнання РФ державою-спонсopoм meрoрuзмy

0

Представниця російського Міністерства закордонних справ Марія Захарова у притаманній їй манері спробувала погрожувати США наслідками рішення про визнання РФ державою-спонсором тероризму. За її словами, у цьому випадку Кремль розірве дипломатичні відносини з Америкою.

Позицією РФ вона поділилася на брифінгу 2 серпня, уривки з якого поширили ЗМІ пропагандистів. Захарова також спробувала вдати, що Росії все одно на відносини зі США, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

“Наївні. Забувається, що будь-яка дія породжує протидію. І логічним результатом такого кроку може стати і розрив дипломатичних відносин, за яким Вашингтон ризикує остаточно перетнути точку неповернення з усіма наслідками. І це у Вашингтоні повинні чудово розуміти”, – видала Захарова.

Вона запевнила, що для Росії це нібито не грає великої ролі. “Побачимо, у що в результаті виллється ініціатива американської законодавчої влади. Коли спікерка, яка літає, повернеться (Ненсі Пелосі, яка може відвідати Тайвань – Ред.). Ми готові до будь-якого розвитку ситуації і якщо у Вашингтоні вирішать піти на повну зупинку у взаємодії з Москвою, ми переживемо. У цьому не повинно бути жодних сумнівів”, – додала вона.

Обозреватель