Закрuвся в кабінеті і нікого не nускає! Бункерного аж трусuть від злoсmi: Три країнu-союзнuці РФ по ОДКБ заявuли про крuмінальну відnовідальність для своїх громадян у разі участі у війні в Україні

0

Російський диктатор Володимир Путін продовжує втрачати союзників після оголошення мобілізації в РФ. Ще три країни, які входять чи входили до Організації Договору про колективну безпеку, виступили проти участі своїх громадян у війні проти України.

Так, посольство Киргизстану в Росії  повідомило своїх громадян, що за участь у бойових діях на території іноземних держав на них чекає кримінальна відповідальність. Громадянам Киргизстану, які живуть у Росії і яких будуть закликати брати участь у будь-яких військових діях, радять негайно звертатися до дипломатичного представництва своєї країни.

Ті, хто поїдуть на війну, ризикують позбутися волі на строк від 5 до 10 років, можлива також конфіскація майна. З аналогічною позицією напередодні виступила влада Узбекистану та Казахстану.

Посольство Узбекистану в РФ заявило, що “застерігає співвітчизників від створення добровольчих батальйонів та/або участі у бойових діях на території іноземних держав, за які встановлено кримінальну відповідальність”. Йдеться до 10 років позбавлення волі.

У Казахстані за таке ж порушення загрожує тюремний термін від 5 до 9 років, який передбачається відповідно до статті 172 КК РК (діяння, пов’язані з навмисною неправомірною участю громадян Казахстану в збройних конфліктах чи воєнних діях на території будь-яких іноземних держав за відсутності ознак найманства).

Зазначимо, Казахстан та Киргизстан є членами ОДКБ, а Узбекистан у 2012 році вийшов звідти.

OBOZREVATEL