Залужний щойно вuйшов і всій країні повідомив прuголомшлuву новuну! На Харківщині до вuходу на кордон залишилося 50 кілометрів

0

На Харківському напрямку ЗСУ почали просуватися не тільки на південь та схід, а й на північ. До виходу на державний кордон залишилося 50 кілометрів.

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомив про успіхи українського війська на фронті. Він наголосив, що пишається кожним військовослужбовцем.

Успіхи на Харківському напрямку

На Харківщині ЗСУ просуваються на південь, схід та північ. За словами Валерія Залужного, до виходу на державний кордон залишається 50 кілометрів.

Він показав фотографії з результатами роботи кількох підрозділів Збройних Сил. Тісно співпрацюючи, вони звільнили села:

  • Байрак,
  • Нова Гусарівка,
  • Щурівка,
  • Вільхуватка.

Окупанти лишили для ЗСУ багато подарунків: фото

Також ЗСУ захопили потужні укріпрайони російських військ, котрі вони гордо назвали “масква”, “омск” й “пітєр”. Це й дало змогу розгорнути контрнаступ на Балаклію, Ізюм та Куп‘янськ.

Загалом ЗСУ звільнили понад 3 тисячі кілометрів територій

Валерій Залужний повідомив, що ЗСУ продовжують звільнення окупованих росією територій. Від початку вересня під контроль України наші воїни повернули понад 3000 квадратних кілометрів.

Пишаюся і вдячний кожному українському військовослужбовцю. Маю за честь боротися пліч-о-пліч з вами. Вічна Пам’ять полеглим в боях за Україну,
– написав він.

Чому відхід росіян з Харківщини – це поразка, а не “тактичний відступ”

  • Зауважимо, що російські пропагандисти почали розповідати про те, що Харківщина їм не потрібна і це нібито був “тактичний відступ”. Проте журналісти видання The New York Times зауважили, що кинута напризволяще техніка росіян свідчить про те, що ніякого відходу вони не планували.
  • А особливо комічно сприймаються розмови про “умисний відступ” з Ізюма. Росіяни оточили Ізюм наприкінці лютого й зуміли його захопили аж після 3 тижні облоги. Окупанти використовували місто як оперативну базу, командний центр та зручний транспортний вузол для захоплення східного Донбасу.
  • Ізюм – вкрай важливе стратегічне місто для російських військових й аналітики визнають, що звільнення цього населеного пункту – найвизначніше українське військове досягнення після перемоги в березневій битві під Києвом.

24 канал