Зараз мене має почути весь світ: Поки росіяни хочуть воювати , ïм нема чого робити в Європі , як туристам і крапка

0

Почесний консул України у Королівстві Нідерланди Карел Бургер Дірвен закликає заборонити росіянам в’їзд до Європи . Про це повідомляє інтернет видання Префікс Медіа 3 посиланНЯМ на коментарі кореспонденту Укрінформу у Гаазі . ” Поки росіяни мають бажання воювати в Європі , їм нема чого робити тут ЯК туристам ” , – наголосив почесний консул . Він також вважає , що Нідерланди мають терміново запровадити заборону на видачу віз російським туристам .

” Президент Зеленський закликає негайно заборонити видачу віз у ЄС громадянам росії . Я щиро підтримую це і звертаюся до нідерландського уряду та членів Палати представників ухвалити рішення про заборону видачі віз ” , – зазначив Дірвен . На його думку , заборона на в’їзд росіянам – дуже потужний сигнал .

” Це нагадае потенційним російським туристам , що ВТОРГНЕННЯ перетворило росію на державу – вигнанця і повернення до нормального життя можливе лише після виведення російських військ з України . Росія розпочала війну проти України , країни , ЧИЕ право на існування категорично заперечує російський диктатор володимир путін . росія в цілому , а не тільки путін і його оточення , мають нести колективну відповідальність та відчути наслідки цієї війни » , – заявив почесний консул .

Він також наголосив , що переважна більшість населення Росії підтримує війну в Україні , a російські солдати скоюють військові злочини , грабують та вбивають . Водночас Дірвен зазначив , що коли йдеться про поїздки за кордон у разі переслідування , то це вже інша історія .

Як повідомлялося , міністри закордонних справ Європейського Союзу 31 серпня обговорять запровадження обмежень на видачу віз громадянам Росії . За загальноєвропейську заборону росіянам вільно подорожувати Європою , крім України , виступають країни Балтії , Данія , Польща , Фінляндія , Чехія .