Зажди вірив і знав, що Західна Україна це наше спасіння: Відтепер нам навіть роsійськоrо не треба! Львівщина запустила нове сучасну і надпотужну газову сверлдовину-родовище, яка гарантовано видобуватиме понад 115 000 метрів кубічних за добу

0

Нова високодебітна газова свердловина на Львівщині забезпечує 115 000 кубічних метрів ресурсу щодобово. Про це повідомляє НАК «Нафтогаз».

Національна компанія зазначила, що цей показник високий, як для західного регіону. На відміну від нового родовища, більшість інших у регіоні знаходяться на завершальній стадії розробки. Цю ж свердловину пробурили та запустили в роботу всього за 18 днів.

Проєктуванням та спорудженням родовища займався міжнародний партнер – компанія Expert Petroleum.

«Ми розраховуємо на зростання видобутку на виснажених родовищах в межах проєкту РЕС з Expert Petroleum та працюємо над новими перспективними проєктами в цьому регіоні», – повідомив тимчасово виконуючий обов’язки гендиректора «АТ Укргазвидобування» Олександр Романюк.

До слова, «Укргазвидобування» отримало додаткові 67 млн куб. м газу через впровадження капілярних систем. Технологія інтенсифікує видобуток газу на складних свердловинах, схильних до накопичення рідини.0SHARESS