Здалuся в nолон за два бутербродu: захuсник України розповів про “уrоду” з окуnанmамu. Відео

0

41-річний захисник України Татул Оганян розповів, як російські танкісти здалися в полон за їжу. Вірменин допомагав українським воїнам на сході з 2014 року, а в перші дні масштабного вторгнення вступив до лав Збройних сил та захищав рідну Ніжинщину від окупантів.

Свою історію воїн розповів “Суспільному”. За його словами, наприкінці лютого 2022 року поблизу села Безуглівка проходила ворожа колона  obozrevatel.com

В одного з танків закінчилося пальне. Танкістів командири кинули напризволяще.

“Вони (окупанти. – Ред.) погодилися здатися за однієї умови: якщо ми не будемо їх катувати і якщо ми їх нагодуємо. Коли я запитав: “Що ви хочете?”, вони сказали: “Ми два дні нічого не їли, якщо можна, нам хоча б на трьох два бутерброди”, – розповів Татул.

Пізніше полонені танкісти допомагали захисникам Чернігівщини користуватися своїм танком.

“Вони погодилися нам допомагати, але за умови, що вони по своїх стріляти не будуть. Проблем немає, не стрілятимете, не треба, покажіть, як нам стріляти, наведіть на ціль, стріляти будемо ми самі, на що вони дали згоду. І так ми користувалися цим танком”, – згадав військовий.

Згодом російських танкістів обміняли на українських військовополонених.

Сам Татул 12 березня підірвався на російській протитанковій міні та втратив обидві ноги. Захисника нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня.