Здоровuй rлузд відмовляєтсья в це повірuтu, але сьогодні світ дізнався шоkуючу і справжню прuчuну оmруєння Ющeнкa

0

Всю Україну облетіла без перебільшення приголомшлива звістка про те, що насправді є причиною отруєння експрезиднета Віктора Ющенка під час Помаранчевої революції 2004 році

Перше. Під сумнів ставuться репутація Презuдента моєї країнu деякuмu людьмu, які звuнувачують його в брехні щодо реальнuх прuчuн його захворювання.

Друге. Зараз в українськuх ЗМІ відбувається справжня інформаційна війна по дuскредuтації Презuдента, його родuчів та найблuжчого кола людей, які булu поруч із тодішнім кандuдатом в презuдентu Віктором Ющенком.

Треттє. За першою освітою я лікар. Від так – клінічне мuслення і розуміння патофізіологінuх процесів з їх прuчuнно-наслідковuм зв’язкамuмені дуже блuзьке. Все ж такu я майже шість років пропрацював практuкуючuм лікарем.

Четверте. Маючи досвід роботи в клінічній психіатрії і в україніських медіа, можу стверджувати, що інформаційні дискредитаційні війни дуже поширені в Україні. Вони базуються, з одного боку, на спекулятивних маніпулятивних твердженнях-припущеннях, а з другого – розраховані на інфантильну (дитячу) свідомість широкого українського загалу. В свою чергу, залежні і непрофесійні медіа охоче масово тиражують ці припущення, роблячи з них “псевдоістини” . Аргументація і факти часто просто відходять на другий план.

П’яте. Найголовніше. Є звичайна людська здорова логіка, до якої я спробую апелювати в цьому тексті через просту постанову питань і гіперпосилання на авторитетні думки свідків та вузьких фахівців.

Отже,

Чи був отруєнний Ющенко?

Відповідь на це питання бачив увесь світ.

Саме феномен зміни зовнішності – поява на обличчі червоно-синюшних плям, язв, папул та бугорків є прямим свідченням того, що в організмі людини відбувалися глибокі патофізіологічні процеси, які, відповідно до усіх медичних канонів, логічним чином відображуються на шкірі. “Шкіра – дзеркало внутрішніх процесів організму” – так вчать студентів-медиків.

Припущення про те, що це міг бути грим, або є наслідком можливих спроб омолодження, я сприймаю виключно як схильність до паранойяльної психопатії, яка характеризується серед інших, нелогічним мисленням. На жаль, в масовій свідомості, така думка поширена і має велику кількість прихільників. На то немає ради. Інфантильне мислення притаманно переважній більшості людей в будь-якому суспільстві

Для України, яка лише 18 років тому розпрощалася із тоталітарним мисленням, такий спосіб світосприйняття є домінуючим. Відповідно, нічого дивного немає в тому, що навіть журналісти продовжують поширювати думку про ін’єкцію “Ботокса” як причину тих жахливих змін зовнішності кандидата у Президенти в 2004 році.

Детальний і послідовний хронологічний опис отруєння Ющенка увійшов навіть до такого авторитетного електронного джерела як Вікіпедія, яка передбачає багаторівневу і дуже ретельну перевірку усіх повідомлень.

Чим був отруєнний Ющенко?

За свідченням фахівців, які оглядали і лікували Президента – це діоксін. Вони бачили симптоми, які притаманні отруєнням цією токсичною речовиною, як бачила їх і уся країна.

Ніякі звичайні харчові отруєння, панкреатити, гастрити, зловживання алкоголем, мазі чи інші агенти не можуть викликати такі грубі зміни зовнішності. Опоненти Ющенка навіть використовували російських фахіцівдля того, щоб накинути  діагноз “лепра” (в народі – проказа), настільки грубі були метаморфози обличчя.

Крім того, на підтвердження висновків про отруєння саме діоксіном варто почитати інтерв’ю з професором Миколою Проданчуком.

Хлоракне

Дуже спеціфічним проявом для отруєння діоксіном є симптоми Хлоракне (Chloracne). Вони настільки специфічні (унікальні), що їх просто неможливо сплутати ні з чим іншим.

Цей логічний ланцюг приводить мене до висновку

– Президент України був отруєний діоксіном.

Але залишається головне питання: Хто отруїв Ющенка?

На жаль, це найскладніше питання, на яке, скоріш за все, ми ніколи не отримаємо відповіді.

Тому що ті, хто це зробили – ніколи про це не скажуть. От і все.

А що ви думаєте з цього приводу?!

Напишіть напм в коментарях до посту! Для нас це дуже важливо!