Зеленський: “Хочете допомогти Україні на ділі, а не на словах?! Тоді від сьогоднішнього дня закрийте повністю всі кордони для всіх і навіть “хороших росіян”, бо це єдиний спосіб зупинити на путіна

0

Президент України Володимир Зеленський закликав країни Заходу заборонити в’їзд громадянам Росії. На його думку, це має стосуватися всіх росіян, навіть “хороших”, які залишили територію країни-агресора через незгоду з політикою російського диктатора Володимира Путіна.

Про це Зеленський сказав в інтерв’ю газеті The Washington Post. “Найважливіші санкції – це закриття кордонів, тому що росіяни відбирають чужу землю”, – зазначив він, додавши, що росіяни повинні “жити у своєму світі, поки не змінять свою філософію”.

У статті наголошується, що деякі критики виступають проти заборони в’їзду до західних країн для тих росіян, які виступають проти Путіна. Зеленський прокоментував це досить різко

“Якими б не були росіяни… нехай їдуть до Росії. Тоді вони зрозуміють. Вони скажуть, що ця війна не має до них жодного стосунку і що все населення не може нести відповідальність, чи не так? Може”, – сказав глава держави.

Він зазначив, що громадяни РФ обрали ту владу, яка у результаті розв’язала війну проти України. І тепер росіяни не борються проти цього уряду і не чинять на нього тиску.

“Хіба ви не хочете цієї ізоляції? Ви кажете всьому світу, що він повинен жити за вашими правилами. Тоді йдіть і живіть там (у РФ. – Ред.). Це єдиний спосіб вплинути на Путіна”, – звернувся Зеленський до росіян.

Нагадаємо: прем’єр-міністерка Фінляндії Санна Марін закликала не видавати громадянам Росії туристичні візи до європейських країн. Вона виступила за розширення загальних санкцій Євросоюзу.

OBOZREVATEL