Зеленський: хочу повідомити новину на яку ми всі так чекали: Українські війська розпочали наступ майже по всіх фронтах – західна артилерія запрацювала!

0

Українські захисники почали активно застосовувати важке озброєння, одержане від міжнародних партнерів нашої держави. ЗСУ просуваються одразу на кількох тактичних напрямках, у тому числі на півдні – у Херсонській та Запорізькій областях.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні увечері у середу, 6 липня. “Нарешті відчувається, що дуже потужно запрацювала західна артилерія – зброя, яку ми отримали від наших партнерів. Її точність дійсно така, як потрібно”, – підкреслив він.

Президент зазначив, що наші захисники завдають дуже відчутних ударів по складах боєприпасів ворога та інших точках, які важливі для логістики військ РФ. Такі удари суттєво знижують наступальний потенціал загарбників. Зеленський упевнений, що з кожним тижнем втрати окупантів тільки зростатимуть.

“Українські сили просуваються на кількох тактичних напрямках, у тому числі і на півдні – на Херсонщині, у Запорізькій області. Ми не віддамо нашу землю – вся суверенна територія України буде українською”, – заявив президент.