Зеленський nрокоментував події на Мосту: Хочете знати що там відбулося насnравді?! Це ймовірно розбірки між ФСБ і міноборони РФ, в Кремлі вже діляmь влаgу – nутін вже не конmролює сumуацію

0

Вибух на Керченському мосту, що відбувся вранці 8 жовтня і пошкодив залізничну частину та зруйнував кілька прольотів автомобільної частини, може бути результатом розбірок між ФСБ та міноборони РФ. Конфлікт між військовими та силовими структурами Росії загострюється, в державі-агресорці стартують масштабні негативні процеси.

Про це заявив радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк. На його думку, російський слід у ситуації з Керченським мостом, як і втрата Кремлем контролю над внутрішньодержавним конфліктом між армійцями і силовиками у боротьбі за владу  – очевидні.

“Щодо Керченского мосту. Це конкретний матеріальний прояв конфлікту між ФСБ/ПВК з одного боку і міноборони/генерального штабу РФ з іншого. Безумовно, ми є свідками початку в Росії масштабних негативних процесів. Різко впала керованість серед силовиків, почалися потужні конфлікти серед російських спецслужб, всі шукають винних в військових поразках, хочуть переформатувати найближче оточення пана Путіна і зайняти інші посади. Або арештувати тих чи інших генералів”, – наголосив Подоляк.

На його думку, на російський слід у вибуху на Керченському мосту 8 жовтня вказують чіткі і недвозначні “маркери”.

“Варто зазначити, що фура, яка здетонувала, за всіма ознаками заїхала на міст з боку РФ. Тож відповіді потрібно шукати саме в Росії. Логістика підриву, синхронізація з паливним ешелоном, обсяг знищеного дорожного полотна – все це чітко вказує на російський слід. Тому ще раз, наразі в цьому яскравому інциденті ми вбачаємо загострення конфлікту між військовими та силовими  структурами Росії та його вихід з під контролю Кремля”, – зазначив Подоляк.

На тлі тотальних поразок, які Росія одну за одною зазнає у війні проти України, в РФ загострилася внутрішня гризня “павуків у банці”: силові структури зводять рахунки між собою на тлі боротьби за владу, яка стрімко набирає обертів.

“Російська верхівка шукає винних за поразки на фронті. ФСБ та власники ПВК ведуть кампанію за звільнення військового керівництва – міністра Шойгу та глави ГШ Герасимова. Підрив мосту ж – особистого проекта Путіна – не тільки підриває позиції ФСБ, які дозволили цьому статися, але і дає алібі військовим за системні поразки на півдні України. Мовляв, через провал ФСБ рухнула вся логістика тилового забзпечення і підвозу резервів”, – наголосив Подоляк.

Нагадаємо, раніше у Головному управлінні розвідки Міноборони України оприлюднили інформацію про цікаві процеси, які розпочалися 8 жовтня у Москві. У російську столицю зайшли “елітні” підрозділи Росгвардії, разом з поліцією вони рухаються до центру, сам центр заблоковано. Наразі у Москві розпочались арешти військових, відомо про масу таких випадків.

Водночас військові частини по периметру Москви також приведено у підвищену бойову готовність. Тож, схоже, внутрішній конфлікт між силовиками та армійцями РФ нарешті вихлюпнулися на поверхню.