Зеленський висловився про терміни завершення війни: “Розтягувати ми не зацікавлені”

0

Президент заявив, що Україна не зацікавлена затягувати війну через обмежений ресурс.

Президент України Володимир Зеленський відверто сказав, що не знає, коли закінчиться війна в країні, проте МВФ він сказав, що “скоро”. ТСН

Про це глава держави розповів у інтерв’ю українським журналістам.

Він зауважив, що військово-політичне керівництво обирає те, як саме закінчити війну, а не часові межі її завершення.

“Ресурс у нас обмежений. Розтягувати війну ми не зацікавлені. Але обираючи, як закінчити війну і термін, ми обираємо, як закінчити війну. Ми могли б з вами віддати наші території і війни б не було. Народ, ми, я, ви всі обрали правильний, чесний шлях. Так, такий складний, дуже складний, а для багатьох, на жаль, смертельний. І в ньому, коли такий вибір, треба дивитися на ресурс, бо ми не знаємо, коли ця війна закінчиться“, – розповів Зеленський.

“Тому про терміни війни – в мене розмови такі були з Міжнародним валютним фондом на самому початку (війни – ред.) – коли ми боролися за те, щоб закрити дефіцит нашого бюджету. (…) Там фінансисти кажуть: “Скільки місяців ви думаєте і розраховуєте?” Тому що вони фінансисти, вони розраховують, вони розуміють, що є ось така сума і як її ділити на дні, місяці, тижні, не дай Боже, роки. Там я боровся за Україну і сказав: “Скоро”, – додав з усмішкою президент.