Зеленський вийшов і “nід iрвaв” інтернет заявою: “Я хочу щоб кожен від простого українця, до ТОП чиновника знали, ми південь нікому і ніколи вже не віддамо, а все своє – повернемо, і море буде українське” Відео

0

Президент Володимир Зеленський заявив, що південні регіони України, частина яких нині окупована військами РФ, українці нікому не віддадуть. За його запевненням, все своє країна поверне, зокрема море, яке ворог намагається у нас відібрати.

Про це гарант сказав у відеозверненні, опублікованому на YouTube. У ньому він підбив підсумки 115-го дня війни, під час якого здійснив робочий візит на південь (щоб переглянути відео, доскрольте новину до кінця).

Нагадаємо: президент відвідав передові позиції української армії на Миколаївщині, сам Миколаїв, а також Одеську область. Він наголосив, що поспілкувався із захисниками і захисницями – військовими, поліцейськими, нацгвардійцями, теробороною

“Настрій у них – впевнений, всі вони не сумніваються у нашій перемозі. Південь ми нікому не віддамо, все своє – повернемо, море буде українським і безпечним”, – запевнив Зеленський.

У Миколаївській та Одеській областях він провів наради із військовими та посадовцями, котрі відповідають за оборону регіонів. Також заслухав доповіді щодо руйнувань, яких вони зазнали від російських ударів. За словами гаранта, втрати значні: багато зруйнованих житлових будинків, порушена цивільна логістика, багато соціальних питань.

“Доручив зробити більш системною допомогу людям, які втратили близьких. А все зруйноване обов’язково відновимо. Немає у Росії стільки ракет, скільки у наших людей бажання жити”, – наголосив президент.

Коментуючи економічну ситуацію, роботу аграрного сектору й блокування РФ портів, він додав, що Україна зробить усе можливе для протидії продовольчій кризі у світі через російську війну.

“Головні мої враження сьогодні – абсолютна гордість за наших людей. Пишаюся всіма, хто захищає державу! Вдячний усім, хто рятує людей!” – підсумував Зеленський.

OBOZREVATEL