“Земля в ілюмінаторі”: легендарна російська група потрапила в ДТП після підтримки війни в Україні. Відео

0

Вони хотіли підтримати жителів Херсона душевним концертом. Ось тільки замість аншлагу була лише охорона з глядачів, ще й автобус потрапив в аварію на погано освітленій трасі.

"Земля в ілюмінаторі": легендарна російська група потрапила в ДТП після підтримки війни в Україні. Відео

Курортне місто Херсон було окуповане в перші тижні російського вторгнення. І весь цей час у місті триває терор проти цивільного населення. Але 12 червня окупаційна влада вирішила показати культурну складову на честь Дня Росії і запросила кілька зірок шоу-бізнесу. Ось тільки з ними сталося нещастя.

Підпишись на Hyser.ua в Google News! Тільки найяскравіші новини!Підписатися

Так, стало відомо, що музиканти групи “земляни”, група ” СПБ!”, Олена північ та інші маловідомі артисти, які брали участь у концерті на честь Дня Росії в Херсоні, потрапили в ДТП. Про це повідомив Telegram-канал “Mash“.Play Video

Вся справа в тому, що 13-го червня вони повинні були б виступати в Донецькій Республіці, тому щоб встигнути на наступний концерт, музиканти вночі з 12 на13 червня висунулися в дорогу на автобусі, не залишившись ночувати в готелі.

Відомо, що ДТП сталося на неосвітленій дорозі, де не було видно дорожніх знаків. За словами очевидців, на повній швидкості до автобуса наближалася фура. Щоправда, водій вчасно зреагував, і автобус через зустрічну смугу з’їхав у кювет. Таким чином зіткнення вдалося уникнути.

Представник групи “земляни”, Світлана, з тремтінням в голосі розповіла журналістам, що перед аварією був дуже гучний хлопок. Жінка припустила, що це збили ракету.

“Мене досі трясе. Перед аварією був дуже гучний хлопок, і ми бачили яскравий спалах в небі. Мабуть, водій фури, яка їхала назустріч, злякався. Напевно, в той момент збили ракету. Слава богу, що наш водій різко викрутив кермо, і ми злетіли в кювет, уникнувши зіткнення”, – розповіла вона.

А ось за словами музиканта Андрія Храмова, водій не впорався з керуванням або заснув, в результаті автобус перетнув трасу і ледь не впав в обрив. При цьому, що рухається в їх бік фура встигла загальмувати.

“Водій або не впорався з керуванням, або заснув, або щось сталося. Не знаю, я майже в хвості сидів. Автобус виявився однією половиною в обриві, а друга половина на дорозі. Вчасно приїхали пожежники, МНС, витягли нас”, – розповів музикант.

Відомо, що витягли автобус російські військові за допомогою танків.

“Слава Богу, всі цілі. Але пережили шок. Там взагалі могло закінчитися все гірше, до нас в бочину летіла фура, і ми вилетіли в поле в 1 метрі від бетонного стовпа. Виходить, проскочили між ними”, – поділився ще один з учасників групи”земляни”.

Зрештою виконавці не постраждали, допомога медиків не знадобилася.