Згадаєте мої слова, як тільки перша українська ракета “влупить” по Севастополю, на Росії відразу ропочнеться незворотня паніка, – Каспаров

0

Щойно перша ракета, випущена українськими військовими, вдарить по Севастополю, в РФ почнеться паніка. Тоді росіяни почнуть розуміти, що війна може бути програна.

Таку думку висловив російський шахіст і політик-опозиціонер Гарі Каспаров в ефірі авторського проекту “Орестократія”. Він вірить, що Збройні сили України звільнять Херсон у серпні – це стане поворотною точкою у війні, після чого розпочнеться “кумулятивний ефект російських військових невдач і санкцій” (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

Каспаров зазначив, що найважливішим моментом вважає готовність США надати Україні ракети із дальністю до 300 км. Тоді наша країна зможе остаточно вирішити питання Чорноморського флоту, оскільки Севастополь потрапляє в зону досяжності.

Каспаров: поки що росіяни не розуміють, що війна може бути програна

“Я переконаний, що як тільки перша ракета, випущена українцями, приземлиться в Севастополі, в Росії в громадській думці почнеться паніка. Тому що поки що (росіянам. – Ред.) в цілому хочеться припинити війну, але ніхто не розуміє, що вона може бути програна. Як тільки на горизонті починає маячити поразка, ситуація різко змінюється”, – пояснив опозиціонер.

Він додав, що паралельно з просуванням ЗСУ та невдачами російських військ становище в РФ пригнічуватимуть санкції, які все жорсткіше і жорсткіше позначатимуться на житті росіян. Крім того, запанікують і чиновники, “які розуміють, що санкції ніхто не зніме і що з Путіним немає майбутнього”.

Опозиціонер також озвучив два сценарії ходу війни

“Ось тоді створюється революційна ситуація, яка цілком може вилитися в якийсь масовий вибух соціально-політичного та економічного невдоволення”, – сказав Каспаров.

Опозиціонер також озвучив два сценарії розвитку подій.

“Більш оптимістичний включає себе буквально три-чотири місяці, до зими. Другий сценарій більш затяжний – це перехід війни в більш затяжну фазу і перехід її через зиму. Якщо Європа проходить зиму без політичної катастрофи, то навесні настане тотальний крах путінського режиму”, – спрогнозував Каспаров.

OBOZREVATEL