Жінка Тuщенка хотіла захuстuтu його, але зробuла гіpше і ще більше оnозорuлася

0

Депутата «Слуги народу» Миколу Тищенка звільнили з посади заступника голови фракції «Слуга Народу» та виключили з партії після того, як він відправився у Тайланд буцімто на зустріч з українцями, передаютьПатріоти України.

Про те, що Микола Тищенко поїхав до Тайланду стало відомо після заяви пресслужби посольства України у Таїланді, які анонсували зустріч депутата у Бангкоці з українською громадою. У дописі посольства України в Таїланді сказано, що Тищенко відправився за кордон «для обговорення питань покращення взаємодії з представниками української громади в Королівстві Таїланд».

Тим часом, згідно з заявою президента Зеленського виїзд за кордон держслужбовців, правоохоронців і народних депутатів можливий віднині – тільки у службове відрядження. Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив, що не підписував Тищенку заяву про відрядження. Як повідомляють деякі ЗМІ, Тищенко знаходиться за кордоном уже другий тиждень, тобто виїхав до введення в дію рішення РНБО

Ще до депутатства Тищенко заявляв, що їхня сім’я «має традицію зимувати в теплих краях», найчастіше це був саме Таїланд. Журналісти пролистали сторінку в соцмережі дружини Тищенка – власниці косметичних салонів Алли Барановської. За минулий рік на сторінці Алли лише кілька дописів з-за кордону – поїздки до Америки в рамках благодійного заходу. Мова йде про благодійні обіди, які організовував фонд Тищенка «Дорога світу», що мав на меті шукати гроші для України за кордоном. Алла написала з одному з постів, що «цей проект підтримує Міністерство закордонних справ України, серед гостей генеральний консул, представники посольств, дипломати, художники та митці, бізнесмени, політичні діячі та зірки Голівуда».

Тим часом, в розслідуванні BIHUS.Info журналісти заявили, що такі акції Тищенка можуть бути ні чим іншим, як політичним піаром на допомозі військовим. Зокрема під цим приводом Микола Тищенко влітку здійснив тур такими містами, як Ніцца, Париж, Нью-Йорк.

В одному з нещодавніх інтерв’ю у Алли Барановської про це запитали: «До речі, про вечері. Їх деякі лають, називають вечірками. Ось і ролик Бігуса був із приводу вечері у Празі. Як ви до цього поставилися?». «Ніяк. Руки точно не опустилися. Спочатку політичної кар’єри Миколи я переживала через кожен такий ролик, але потім зауважила, що Бігус і всі йому подібні роблять з періодичністю раз на два місяці негативний ролик про Тищенка, – відповіла Барановська. – То знаходять якийсь будинок, який нібито маю під Києвом. То деякі зв’язки з якимись людьми, яких я не бачила близько. Мене це дратувало – я хотіла подавати до судів, писати заяви про наклеп. Але Миколи ці ролики завжди радували. Він мені відразу сказав, що правда переможе у будь-якому разі».

Шукала я готель на острові, всі найкращі 5* і 4* об’їхали. Скажу так, після цього району з віллами та пляжем 10 км без жодної душі змусити себе повернутися в готелі з міні-пляжиками або з натовпами туристів ми так і не змогли. Просто дивом знайшли ці невеликі вілли поряд, на одну родину на березі – тут ідеально. Тепер гід з нерухомості Пхукета. Все об’їхала, все наживо побачила і вже майже своїх фаворитів на наступний рік виділила», – ще один допис Барановської. У її соцмережі навіть є хештег, присвячений відпочинкам – #зимовкасемейкитищенко.

«Останні три з половиною роки ми багато подорожували. Я хотів, щоб ми пожили у різних куточках планети. Побували у Сінгапурі, Таїланді, Іспанії, – розповідав Тищенко в інтерв’ю журналу Viva після народження сина. – Крім того, я не люблю зиму. Вухо, горло, ніс – це моя проблема. Взимку я хворію. Тому взяв собі за правило їхати на час холодів у теплі краї. Для мене важливо набратися емоцій та сил для нового сезону, мені важливо відпочивати».

«Ми ніколи не зимуємо в Україні. Коли велика відпустка, перерва на зйомках, я теж здаю зимову сесію і можу відпочити, – додала Алла.