Зранку Джанкой, а в обід вде Сімферополь! Щойно в Криму знову пролунали хлопки над військовою авіабазою. Відео

0

Над військовою авіабазою у смт Гвардійське Сімферопольського району анексованого Криму стоять клуби чорного диму. Про це повідомляють російські ЗМІ із посиланням на місцевих мешканців.

Нагадаємо, сьогоднішній ранок виявився «спекотним» для окупаційного режиму півострову. Два вибухи пролунали у Джанкойському районі, пошкоджено трансформаторну підстанцію та склад боєприпасів у с.Майське.

Раніше окупаційна влада запевняла, що сталась загоряння, тому детонують боєприпаси. Пізніше у Міноборони РФ заявили про диверсії, внаслідок яких «постраждав склад військового призначення, ряд цивільних об’єктів, зокрема ЛЕП, електростанція, залізниця, а також житлові будинки». Про кількість постраждалих росіяни не кажуть.

«Доповненням» ранкових подій у Криму стали кілька вибухів неподалік Сімферополя.

За інформацією джерела, військові відомства та правоохоронні органи перевіряють версію з атакою малим безпілотним літальним апаратом на склад боєприпасів. Офіційні особи Криму поки не коментують ситуацію”, – зазначають пропагандисти.

Крим бавовна

Місцеві ЗМІ з посиланням на джерела зазначає, що військові відомства та правоохоронні органи перевіряють версію з атакою малим безпілотним літальним апаратом на склад боєприпасів.