Зрозумівши що це кінець і знаючи як для них це закінчиться, в росії почали екстрено вивозити свої сім’ї за кордон – силовики РФ в паніці! Режим розвалюється

0

Головний розслідувач міжнародної групи Bellingcat Христо Грозєв заявив, що деякі силовики у країні-агресорці Російській Федерації шукають можливості вивезти звідти свої сім’ї. Причиною цього є те, що ситуація в Росії загострюється і скоро вийде з-під контролю.

Про це він розповів в інтерв’ю “Радіо Свобода”. За словами Грозєва, найбільш протестний потенціал командування спостерігається серед найінформованіших силовиків.

“Ми можемо назвати це “інтелектуальною частиною ГРУ”, тобто люди, які реально володіють повною інформацією. І також еліта ФСБ, яка знає конкретну кількість жертв серед російських військ, знає про те, що матері, дружини, сестри загиблих або зниклих російських воїнів не перестають ставити запитання. Вони знають, що ця ситуація колись вийде з-під контролю”, – пояснив він

Грозєв уточнив, що ці силовики знають небезпеку для режиму, і самі зараз готують своє майбутнє. Зокрема, деякі з них шукають можливість вивезти свої сім’ї з країни-агресора, а також намагаються перевести накопичені гроші, у багатьох випадках корупційні, у долари та євро.

“Це вже свого роду зрада цих людей, тому що вони не дотримуються ідеологічних наказів Кремля, а готуються до альтернативної реальності”, – додав розслідувач.

На думку Грозева, саме поінформована еліта всередині силовиків розуміє, що війну програно.

korupciya.com