ЗСУ богu! Пoклалu тuсячами: таке вnерше – еліmа РФ під уgаром, фронm наш. Кремль в mраурі, nереможемо…

0

За останні два тижні число підтверджених втрат вп’ятеро перевищило попередні щотижневі дані.

Така ситуація може свідчити про початок наступу російських окупантів на Донбасі, припускає Бі-бі-сі. Як уточнило видання, у 2022 році російські джерела щотижня повідомляли про 250-300 знищених, однак у січні ці цифри подвоїлися. А всього за два тижні лютого журналістам вдалося з’ясувати імена 1679 ліквідованих, що в п’ять разів перевищує минулу статистику.

Як зазначило видання, це найбільший приріст знищених росіян за весь час війни. При цьому журналісти підкреслили, що мова йде про підтверджені дані, тобто реальне число втрат ще більше. Вони припустили, що навіть за найбільш скромною оцінкою, в ході війни в Україні було ліквідовано понад 29,5 тис. чоловік. А загальні втрати, разом з пораненими і зниклими безвісти, можуть досягати 133 тис.

За даними журналістів, основну масу ліквідованих складають мобілізовані, так звані добровольці та ув’язнені.

Крім того видання повідомило, що мобілізовані зі Свердловської та Челябінської областей першими вирушили на війну. І саме ці регіони зараз разом з Краснодарським краєм лідирують за кількістю ліквідованих.

На думку експертів, невдачі росіян на війні можуть пояснюватися нестачею грамотних командирів. З початку вторгнення РФ втратила близько 1732 офіцерів.

Видання вказало, що тільки за підтвердженими даними, близько 3 тис. знищених – це елітні фахівці: солдати і офіцери загонів спецназу, морські піхотинці і військові пілоти. Наприклад, з початку вторгнення РФ втратила щонайменше 120 військових льотчиків.

Журналісти зазначили, що зараз основна частка втрат припадає на мобілізованих, так званих добровольців і найманців ПВК “Вагнер”, з в’язнями в тому числі. Це 25% від усіх втрат. А якщо дивитися на втрати з середини листопада по середину лютого, то вони складають близько половини ліквідованих.