ЗСУ nрорвались! Обвал фронту – назвалu міста: новuй шmурм. Гайдай зізнався – Переможемо!

0

Бійці ЗСУ потроху просуваються вперед Луганським напрямом. Про це повідомляє голова Луганської області Сергій Гайдай.

– погода йде на користь нашим військовим на Сватівському та Кремінському напрямках;
– чекаємо найближчим часом на позитивні новини, які дозолять розвинути успіх ЗСУ;
– на Бахмутському напрямку, зокрема в районі Білогорівки, росіяни застосовують артилерію та авіацію, намагаються прорвати оборону ЗСУ;
– партизани на Луганщині регулярно підказують, куди цілити нашій артилерії.

Саме тому, Підрозділи українських ракетних військ і артилерії уразили два пункти управління окупантів у Луганській області. Про це 4 грудня повідомила пресслужба Луганської обласної військової адміністрації у Telegram.

Також українські військові уразили склад боєприпасів росіян, три райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, а також район зосередження засобів артилерії.

Гайдай розповів, що українські військові “потихеньку продавлюють” захист окупантів у напрямку Сватове-Кремінна та “повільно, але впевнено” видавлюють їх далі.

“Бої йдуть за кожні сто метрів, не можна сказати, що там є якісь великі прориви, що захопили одразу кілька населених пунктів… ні, дається все дуже важко. Тому що час все-таки росіяни мали, підготувалися вони досить серйозно, і все більше і більше привозять і будматеріалів, і техніки. І свіжомобілізованих там просто тисячі солдатів. Проте, як я вже казав, Збройні сили України поступово рухаються вперед”, – зазначив Гайдай.

Ситуація на Донбасі все ще залишається складною. Ворог продовжує намагатися наступати на окремих напрямках, навіть попри те, що зазнає колосальних втрат.

Як розповів очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай, лише за 2 дні втрати ворога на Донбасі становили понад 200 осіб.

Так, у період з 28 по 30 листопада 2022 року близько 70 поранених та понад 230 загиблих російських загарбників доправлено до лікарняних закладів тимчасово окупованих населених пунктів Донецької та Луганської областей.

Нема чого лізти на чужу землю. Одне зараз окупантам допомагає – на вулиці тепер природний рефрижератор. Віримо у Збройні Сили! Разом переможемо,
– підкреслив Гайдай.

Також Гайдай повідомив, що У Луганській області партизани влаштували диверсію, щоб уповільнити постачання російської армії залізницею.
Невідомі партизани підпалили релейну шафу для розміщення апаратури сигналізації, централізації та блокування в районі Луганської теплоелектростанції у місті Щастя, розташованому приблизно за 15 км від Луганська. Внаслідок диверсії пошкоджено обладнання, необхідне для автоматизованого керування залізниці на ділянці Луганськ-Лантратівка.

За оцінкою фахівців, знищення системи змусить окупантів перевести залізничне керування в ручний режим. Як результат, російські війська не зможуть своєчасно доставляти військові вантажі підрозділам, які воюють на передовій протягом приблизно 14-20 діб. Це дасть Збройним силам України значну перевагу та шанс для нових просувань.

Із настанням зими умови на сході України, ймовірно, стають більш сприятливими для вищих темпів військових операцій.

Про це заявляють дослідники з американського Інституту вивчення війни (ISW).

«Російський військовий блогер заявив 3 грудня, що земля промерзла вздовж лінії Кремінна-Сватове, і він очікує, що українські сили, ймовірно, збільшать темп контрнаступальних операцій у цьому районі. Голова Луганської області Сергій Гайдай 2 грудня також заявив, що погода на лінії Кремінна-Сватове нарешті змінюється, і він очікує, що українські війська найближчим часом зможуть покращити свої контрнаступальні дії», – йдеться в повідомленні.

В ISW нагадують, що раніше прогнозували ймовірне зростання загального темпу операцій у найближчі тижні з настанням холодів і замерзанням ґрунту, особливо на сході України, де операції з обох сторін були вповільнені через мокру землю і болото.

«І росіяни, і українці навряд чи припинять наступальні операції в один із найбільш оптимальних періодів року для ведення механізованих маневрених бойових дій у цьому регіоні», – йдеться у звіті.

Джерело:korupciya.com