ЗСУ підбuли вoрoжuй літак на Херсонщині і знuщuли склaд бoєпpuпaсiв – детальні дані

0

Українські воїни завдали низку влучних ударів по ворогові на півдні України. Підтверджено знищення ворожого Су-25, його було підбито напередодні, 1 вересня, передають Патріоти України.

Сьогодні ж, 2 вересня, захисники України вдарили по поромній переправі, яку звели росіяни, а також по двох районах зосередження сил та засобів противника, знищивши кілька десятків окупантів, ворожий склад БК та чимало техніки та озброєння. Про це повідомили в Оперативному командуванні “Південь”.

“Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами в рамках виконання вогневих завдань нанесено результативні удари по поромній переправі поблизу села Львове (Херсонська область. – Ред.) та по двох районах зосередження сил і засобів противника”, – зазначено у повідомленні.

В ОК “Південь” розповіли, що підтверджено ліквідацію щонайменше 37 російських окупантів, а також 3 танків, 4 гаубиць “Мста-Б”, реактивної системи залпового вогню “Град”, 10 одиниць авто-бронетехніки та російський склад боєприпасів у Бериславському районі.

“Ушкоджений вчора в районі Сухого Ставку літак Су-25 підтверджено виведений зі складу ворожих сил”, – наголосили в ОК “Південь”.

Втім літак – не єдина втрата російської авіації. “Ворог продовжує повітряну розвідку, використовуючи як безпілотні літальні апарати оперативно-тактичного рівню, так і розвідувально-ударні. Один з таких шпигунів ранком намагався зібрати дані про обстановку по Одещині, ухиляючись від роботи протиповітряної оборони, під пильним спостереженням зманеврував на Миколаївщину, де й був збитий”, – підкреслив речник ОУ “Південь” полковник Владислав Назаров.