ЗСУ сьoгoдні дuвyють свiт. Нaм нeобхідно лuше 100 винищувачів, 200 гeлікоптeрів, 300 тaнків та десь 1000 бронeмaшин, щоб змінuтu хід війнu, – Пoрoшeнко

0

Петро Порошенко подякував Уряду США за виділення додаткових 800 мільйонів доларів військової допомоги Україні та закликав наростити постачання зброї до нашої держави.

Про це Порошенко заявив в ефірі телеканалу MSNBC, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу “Європейської солідарності”.

Він наголосив: це інвестиції у безпеку всього цивілізованого світу, і закликав США наростити постачання зброї та залучити до цього союзників.

“Що насправді означають ці обсяги військової допомоги? Йдеться про зміну правил гри. Можете собі уявити, що для того, щоб змінити хід війни, нам необхідно лише 100 винищувачів, лише 200 гелікоптерів, лише 300 танків та десь 1000 бронемашин. А тоді українські солдати зроблять свою справу”, – зазначає Порошенко.

“З цією зброєю ми можемо сформувати додатково 3-4 бригади, атакувати росіян і викинути їх геть. І це не лише допомога Україні, це ваша інвестиція у вашу ж безпеку. А тому просто допоможіть нам зробити нашу роботу. Допоможіть нам врятувати світ”, – закликає він.

ЗСУ сьогодні дивують світ. Нам необхідно лише 100 винищувачів, 200 гелікоптерів, 300 танків та десь 1000 бронемашин, щоб змінити хід війни, - Порошенко 01
ЗСУ сьогодні дивують світ. Нам необхідно лише 100 винищувачів, 200 гелікоптерів, 300 танків та десь 1000 бронемашин, щоб змінити хід війни, - Порошенко 02

“Більше танків, більше протиповітряних систем, винищувачі, більше зброї”, – наголошує Порошенко. Він також повідомив, що з початку російського вторгнення українці збили близько 300 російських літаків і гелікоптерів, знищили більше 20 тисяч російських військових.

“Українці і наші Збройні Сили сьогодні дивують світ. Наші Збройні Сили недооцінили, а російські – переоцінили. За допомоги Сполучених Штатів ми зробимо більше”, – переконаний Порошенко.

“І ще одна річ, де США також демонструють важливе лідерство – це спонукання інших держав приєднуватися до цього процесу. Канада, окремі країни ЄС, НАТО також тепер надають нам зброю – і протитанкову, і протиповітряну. І навіть колишні радянські танки та бронемашини, передані нам, сьогодні збільшують наші можливості. Як це називається? Ленд-ліз”, – нагадує Порошенко.

“Так само, як це мало місце у 1941 році. Сенат США вже проголосував за це рішення. І тепер справа за Палатою представників. Я прошу: зробіть це якомога швидше, надайте повноваження президенту США передати нам більше зброї. Це і буде найкоротший шлях до миру. Чим більше зброї ми отримаємо, тим коротшим буде шлях до миру. Адже якщо Україна і далі отримуватиме зброю, тоді буде мир. Якщо Росію не змусити припинити стріляти, не стане України”, – резюмує Порошенко.