“ЗСУ вже скоро можуть завдати російському окупанту воєнної поразки”: Арестович назвав умову для контрнаступу ЗСУ

0

Позаштатний радник голови Офісу Президента України Олексій Арестович, навав умову при якій українська армія може піти в контрнаступ і вже скоро нанести російському окупанту поразки на території України.

“У нас з’являється дуже непоганий шанс на завдання воєнної поразки російській армії на території України. Ми бачимо це щодо ситуації під Києвом, Черніговом, Сумами, де вони зазнали поразки і відійшли. Ми бачимо це під Харковом, де зараз наші війська наступають, а російські виводяться для того, щоб не бути оточеними та остаточно розгромленими”, – сказав експерт.

За словами Арестовича, якщо в найближчі кілька днів Київ отримає все необхідне озброєння від заходу, Збройні Сили України зможуть завдати ворогові воєнної поразки.

“Якщо західна зброя буде доставлена ​​в 20 числах травня, то Україна має шанс завдати ворогові поразки на нашій території. Тоді ми виграємо кілька ключових тижнів, для того, щоб встигнути випередити російську армію в її спробі відмобілізуватися. У нас з’являється шанс на контрнаступальні дії”, – уточнив Арестович.