“Зuмa cmaнe gля okynaнmiв kamacmpoфoю”: y Зeлeнcьkoro зaявuлu, щo ЗCУ nлaнyюmь вuйmu нa kopgoнu I99I poky

0

“Зuмa cmaнe gля okynaнmiв kamacmpoфoю”: y Зeлeнcьkoro зaявuлu, щo ЗCУ nлaнyюmь вuйmu нa kopgoнu I99I poky

В Офісі президента Володимира Зеленського кажуть, що Сили оборони у війні з РФ налаштовані вийти адміністративні кордони 1991 року. Нині ворог розтягує сили вздовж лінії фронту, бо розуміє, що ця зима обернеться для нього катастрофою.

Таке переконання, зокрема, висловив керівник Офісу президента Андрій Єрмак. Думкою він поділився в своєму офіційному Telegram-каналі.

Політик підкреслив, що сьогодні російські окупаційні війська обстрілюють Херсон, намагаються вдавати активність на півночі, “наче зомбі лізуть” на позиції ЗСУ в Бахмуті, а також створюють тиск на півдні Донецької області.

“Росіяни не рахують загиблих. Вони розуміють, що якщо не розтягнуть фронт зараз, то ця зима стане для них катастрофою”, – зазначив Єрмак.

Він додав, що вся стратегія країни-агресора РФ та її військ зрозуміла. Водночас наголосив: як би не було тяжко, захисники України досягнуть свого.

“Буде важко, але ми продовжимо рух до мети – вихід на кордони 1991 року. Інакше не буде”, – заявив глава ОПУ.

Нагадаємо: президент у межах свого традиційного вечірнього відеозвернення 14 грудня заявив, що Росія знищує на Донбасі місто за містом, проте ЗСУ мужньо тримають оборону й утримують тиск ворога на всіх напрямках. Зеленський підкреслив, що влада країни працює в посиленому режимі, щоб держава-терорист відповіла за всі свої злочини.

Джерело